Πρωτάθλημα : Ηττα για τον ΗΡΑΚΛΗ

Την ήττα γνώρισε σήμερα η ομάδα μας με σκορ 2-1 από την Δάφνη .

Ο ΗΡΑΚΛΗΣ είχε τις ευκαιρίες αλλά ο τερματοφύλακας της Δάφνης Μονιούδης ήταν σε εκπληκτική μέρα και με έξι καταπληκτικές επεμβάσεις σε σουτ των Λάϊου , Ν. Ζαμπετάκη , Πουλιού και Παπαλάνη κατάφερε να κρατήσει ανέπαφη την εστία του για 88 λεπτά . Η Δάφνη ευτύχησε στην μοναδική ευκαιρία της στο πρώτο μέρος να σκοράρει με σουτ του Xhani στο 32' και σε μια αντεπίθεση στο 82' ο Μελέκος με κεφαλιά έκανε το 2-0. Στο ίδιο λεπτό αποβλήθηκε ο Χατζημιχάλης και η ομάδα μας παίζοντας με παίκτη παραπάνω πίεσε ακόμα περισσότερο και κατάφερε στο 88' μετά από κόρνερ να κάνει το 2-1 με κεφαλιά του Νίκου Ζαμπετάκη . Παρά τις ευκαιρίες που είχαμε μέχρι το τέλος του αγώνα το σκορ δεν άλλαξε .